top of page

ČASTÉ OTÁZKY (FAQ)

1. Příjezd
Před příjezdem prosíme volejte/pište na telefonní číslo, které Vám bude zasláno v emailu, případně napište čas příjezdu na email themeetinka@gmail.com. Check-in je možný od 15:00, check-out je do 10:00. Váš pobyt můžete uhradit bankovním převodem před příjezdem, nebo hotově či kartou na místě.
2. Vybavení apartmá
Každé apartmá je vybaveno kuchyní, či kuchyňským koutem a nádobím umožňujícím jednoduché vaření (přesnější zařízení kuchyní/kuchyňských koutů naleznete u fotografií jednotlivých apartmá). Samozřejmostí jsou televize, wifi, fén, ložní prádlo a ručníky s osuškami. V ceně jsou také župany pro dospělé (případně pro větší děti). Na vyžádání máme velikosti S - XXL, pokud nebudete mít požadavek na konkrétní velikosti, v apartmá naleznete dva župany velikostí L a XL. 
 
3. Parkování
Parkování je v ceně pobytu a není třeba jej rezervovat.
 
4. Stravování
Vzhledem k tomu, že jsme apartmánový dům, tedy každé apartmá je zařízené kuchyní, nebo kuchyňským koutem, není možná rezervace žádného typu stravování.
5. Nejbližší restaurace
Nejbližší restaurací je Cyklohotel Starý Mlýn, který se nachází zhruba 15 minut chůze od nás (upozorňujeme klienty, že toto zařízení je v listopadu uzavřeno). Další restaurace naleznete v Jeseníku. Pokud se Vám nebude chtít řídit, nebo hledat parkování v centru města, doporučujeme Black & White taxi, cena do města je okolo 50 Kč.

6. Covid19

V současné době dle nařízení vlády při příjezdu není nutné dokládat nic.  

7. FKSP a jiné zaměstnanecké programy

Pokud máte možnost využít fond FKSP, nebo jiný zaměstnanecký program, kontaktujte nás prosím na našem emailu. Standardně je potřeba dodat fakturační údaje zaměstnavatele a text, který zaměstnavatel vyžaduje u faktury.

8. Platba Sodexo poukázkami

Apartmá lze uhradit poukázkami/kartou Sodexo, konkrétně přijímáme Holiday Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus Pass, Flexi Pass CARD, eVoucher. Pokud chcete využít této možnosti, napište na výše uvedený email termín pobytu, o který máte zájem, počet osob, případně název vybraného apartmá.

bottom of page